Якщо Ви професіонал продажів, блогер, арбітражник чи вебмайстер та вже знаєте умови співпраці з HiLLARY – Ви можете одразу зареєструватись у нашій партнерській програмі на сайті drop.hillary.ua, попередньо ознайомившись з умовами співпраці.

Якщо ж ви мама в декреті або просто шукаєте основний чи додатковий метод заробітку – хочемо розказати про такий термін як "дропшипінг". Можливо Ви більше звикли до слів "посередник" чи "дилер", але це майже те ж саме.

Хочемо зауважити, що в середньому з одного виконаного замовлення Ви отримуватимете 300 грн. Та навіть більше!

Партнерська виплата з набору Perfect9

Дропшипінг — продаж товарів, які є в наявності у вашого постачальника і саме цим він відрізняється від традиційної торгівлі. Якщо Ви — дропшипер, то це означає, що Вам не потрібно робити інвестиції в купівлю партії товарів, знімати складське приміщення і займатись доставкою. Ваше завдання — рекомендувати, рекламувати та поширювати товари і знаходити покупців. Все інше — робота Вашого постачальника.

HiLLARY Cosmetics пропонує Вам більше ніж просто дропшипінг! Звичайний дропшипінг має в собі ряд недоліків, що призводять до різного роду незручностей та непорозумінь. Ви можете зареєструватись зараз або ж продовжити читати статтю далі, де ми пояснимо про переваги заробітку за дропшипінговою системою та переваги нашої партнерської програми над типовим дропшипінгом. 

Команда HiLLARY

Чому дропшипінг з HiLLARY – це зручно та вигідно?

Легкий старт без вкладень

Вам не потрібно платити, щоб стати партнером, не потрібно закуповувати товар та орендувати склад (а це бувають значні витрати у звичайних інтернет-магазинів). Смартфон – це все, що Вам потрібно для початку роботи. Ну і, звісно, бажання. 😉

Вільний графік

Ви працюєте тоді, коли Вам це зручно. Ви будь-коли можете припинити продажі та переключитись на інші справи чи роботу.

Якість товару, доставка та наявність на складі

Зазвичай ви не можете самі перевірити товар на недоліки і бути певним, що посилка буде відправлена вчасно. Ці пункти контролює постачальник. Саме тому в нашому випадку ця відповідальність покладається на HiLLARY. Для перевірки нашої роботи, Ви можете замовити у нас щось собі чи знайомим. Так Ви зможете оцінити якість товару, упаковку та швидкість доставки.

Наші менеджери з радістю нададуть консультацію, допоможуть підібрати косметичні засоби індивідуально під тип чи специфіку шкіри.

Підтримка

У разі, якщо виникнуть якісь проблеми з посилкою або придбаними товарами – клієнт може звертатись до Вас. Ви можете надати базову консультацію, запитати пораду у партнерському чаті, до якого Вас додадуть після реєстрації або ж Ви можете направити клієнта одразу до нас. Це дасть Вам час зосередитись на поточних справах, маркетингу та оптимізації продажів, що дозволить швидше та якісніше розвивати свій бізнес.

Доставка

Вам не потрібно витрачати свій час на збір, пакування та відправку товару. Ми зробимо це за Вас! Детальніше про доставку та оплату можете дізнатись у розділі Оплата і доставка.

Виплата

У нашій партнерській програмі виплата відбувається за підтверджене замовлення (СРА) зроблені по Вашому посиланню.

 • Час життя cookies: 30 днів
 • Модель атрибуції: last cookie win

Тобто якщо клієнт перейшов по Вашому посиланню – він наступні 30 днів буде рахуватись Вашим клієнтом. І навіть якщо в один з цих днів він зробить замовлення по прямому посиланню – Вам буде зарахована виплата з його замовлення. Отримання кінцевого статусу з моменту створення замовлення може досягати 2 тижні. Це зв'язано з обробкою замовлення, комплектацією, доставкою та отриманням замовлення клієнтом.


 Виплата : 

 • 20% від суми підтвердженого замовлення
 • 20% від доходу ми перераховуємо для ЗСУ до Перемоги 🇺🇦 (це не впливає на Ваш дохід)
 • бонусна система

Зверніть увагу, що відсоток виплати може змінюватись на час спеціальних розпродажів, про які буде завчасно попереджено. Мінімальна суми виведення коштів - 500 грн. Виплати відбуваються кожен тиждень з вівторка по п'ятницю на банківську картку будь-якого українського банку.

Ваші задачі

Дропшипер виконує менше завдань, ніж звичайний продавець, бо частково вони на постачальнику. Але дещо потрібно вирішувати саме Вам.

Ви як партнер просуваєте продукцію HiLLARY. Чи не найлегшим способом рекламувати товар буде просування товарів у соцмережах. Створіть окрему сторінку і публікуйте на ній фотографії з описами товарів, акції, корисні поради та способи використання косметики. Не забувайте рекламувати свій товар та робочу сторінку на особистій сторінці. Люди будуть більше довіряти особисто Вам, ніж безликій сторінці. Тут ви можете переглядати офіційні профілі HiLLARY та профілі інших партнерів.

Ведіть особисту або окрему робочу сторінку, створюйте дописи та історії з рекомендацією продукції, показуйте особисте її використання.

Для створення дописів та історій можна використовувати як свої фото, відео та текстові матеріали, так і можна використовувати наші – інформацію з офіційного сайту, офіційних Instagram акаунтів та бази креативів (які ми надамо після реєстрації).

Звісно ж, Ви можете обрати інші дозволені канали комунікації.

Дозволені джерела комунікації:

 • Соціальні мережі: таргетована реклама
 • Соціальні мережі: пабліки, ігри, додатки
 • Контекстна реклама
 • Мобільні додатки
 • Email розсилка
 • SMS розсилка
 • Мобільний трафік
 • Банерна реклама
 • Push – сповіщення
 • YouTube канали
 • Месенджери (Whatsapp, Viber, Telegram та інші)

Заборонені джерела комунікації:

 • PopUp/Click Under
 • Дорвей-трафік
 • Контекстна реклама на бренд
 • Toolbar
 • Мотивований трафік
 • Фрод
 • Adult
 • Реброкеринг
 • Спам-розсилки

Якщо Ви вже досвідчений спеціаліст у сфері маркетингу, то можете налаштувати рекламу у пошуковій видачі, контекстні-медійні оголошення, рекламу в соцмережах тощо. Але потрібно не забувати про певні правила партнерської програми, яких потрібно дотримуватись.

Звичайно вибір каналу продаж для дропу частково прив’язаний до початкового капіталу та натхнення продавця. Якщо в планах зайнятись просуванням одного або кількох товарів – рекомендуємо створити безкоштовний лендінг — односторінковий сайт, що можна розробити на спеціальній платформі (наприклад Weblium, WIX). Також можете скористатись одним із наших лендінгів.

Можна розмістити товари на маркетплейсах та дошках оголошень (пром, шафа, олх та інші). Цей спосіб зручний та зрозумілий, але зменшує ваш дохід, адже там може зніматись комісія за послуги.

Для оформлення замовлення направляйте за Вашим партнерським посиланням на сайт або приймайте замовлення у дірект(особисті повідомлення) та оформлюйте на клієнта особисто.

Якщо потенційний клієнт пише Вам та просить підібрати догляд, детальну консультацію по тому або іншому продукту, Ви можете звернутися до менеджера за допомогою.

Оформлення інформації про товари

Від інформативності ваших публікацій залежить, наскільки легко та швидко відбудеться продаж. Деякі постачальники не дають описи товарів та продавцям треба формувати їх самому. Іноді детально описати характеристики та особливості товару, якого ніколи не бачив дуже складно, тому вони виходять неінформативними. Покупці можуть зв'язатись з продавцем для отримання консультації. А продавець її не надасть належним чином, адже і сам володіє недостатньою кількістю інформації. Щоб не траплялось подібних випадків – використовуйте каталог з продукцією, фотографіями та описом, який Ви можете переглянути на нашому сайті https://hillary.ua/. Якщо у вас інтернет-магазин – ми можемо надати файл з товарами і ви завантажите їх автоматично. Так Вам не потрібно буде заповнювати картки товарів вручну.

Консультування і підтримка клієнтів

Ми відповідальні за якість і доставку товару. У разі виникнення проблем – клієнти можуть звернутися до вас. Ви можете дізнатись, що трапилось, дізнатись рішення у наших консультантів або ж порадити йому звертатися до нас за консультацією. Для обміну або повернення товару нехай клієнт одразу звертається до нас.

Що потрібно для початку роботи?

Створіть сторінку в соціальних мережах, власний інтернет-магазин або аккаунт на маркетплейсі (prom, shafa, olx та інші).

Ви можете обирати, з якого товару почати продаж. Звертайте увагу на тренди, на сезонність. В нашому асортименті більше 600 товарів та комплексів для будь-яких аудиторій та потреб, тому кожен може знайти для себе щось корисне.

Пошук постачальників

Навіть, якщо Вам не сподобались наші умови партнерської програми, каталог продукції чи сума виплати – Ви можете знайти й іншого постачальника. Наприклад введіть у пошуковий рядок Google запити "дропшипінг Україна" або "постачальники дропшипінг". Для пошуку постачальника конкретного виду товарів, можете конкретизувати пошуковий запит – "дропшипінг косметика" чи "дропшипінг одяг".

Ви можете зателефонувати виробникам, щоб попросити список офіційних дистриб'юторів або узгодити поставки товару.

Але зверніть увагу на наші переваги – ми є і виробником, і постачальником. У нас партнерська виплата за замовлення найбільша в ніші – до 35%.

Чи потрібен сайт?

Створення свого власного інтернет-магазину дає можливість використовувати інші канали продажів як додаткові. Тобто ви рекламуєте та просуваєте сайт, а вже звідти відбувається покупка.

Але сайт для онлайн продажу, має відповідати певним вимогам. Як загальних (зрозумілий дизайн, зручний каталог і інформативні картки товарів), так і наших:

 • Заборонено використовувати в доменному імені бренд Hillary і похідні від нього.
 • Заборонено додавати в мета теги keyword= слова Hillary, Хіларі та інші схожі і/або співзвучні слова.
 • Заборонено використовувати брендові запити в SEO для просування сайтів.
 • Заборонено використовувати брендові запити (Hillary, Хіларі та інші співзвучні слова) у контекстній рекламі Google Adwords.
 • Заборонено створювати розумні компанії Google. Виплата за такі замовлення здійснюватися не буде!

Створення сайту, підключення додаткових інтеграцій підійде тільки якщо Ви маєте великий досвід роботи з рекламними інструментами. Якщо у Вас недостатньо знань та досвіду роботи в цій сфері, то можна знайти спеціаліста, з яким Ви розділите обов’язки та винагороду. Таким чином, Ви зможете дізнатись для себе багато нового та розвиватись в e-commerce. Але не варто забувати, що команда HiLLARY щотижня проводить безкоштовний навчальний вебінар на різні теми, що стосуються правильного ведення профілю в Instagram, налаштування таргетованої реклами, розробки рекламних креативів, консультації клієнтів та багато інших.

Висновки

Дропшипінг відрізняється від традиційної онлайн-торгівлі простотою старту, але при серйозній роботі має свої нюанси. Щоб зменшити їх кількість, ви повинні знайти надійного постачальника, розробити свій план продажів і розібратись у тонкощах просування. У всьому цьому ми з радістю готові Вам допомогти, щоб ви могли отримувати заробіток без вкладень у зручний для Вас час, навіть зі смартфону. Для реєстрації в партнерській програмі HiLLARY переходьте на сайт drop.hillary.ua.

Будемо раді бачити Вас у родині HiLLARY! ❤️