До Дня Друзів

Даруємо подарунки в День друзів! Сьогодні наш з вами день - День друзів! Тому вирішили потішити вас та подарувати приємні подарунки. Адже косметики багато не буває!З 9 по 14 червня купуйте товари на чек від 1100 грн та обирайте один з перелічених подарунків:

Частину коштів, виручених від акції, ми передаємо на підтримку наших маленьких пухнастих друзів, врятованих в Херсоні!

Щоб отримати подарунок, вкажіть його назву в коментарі до замовлення або озвучте менеджеру при дзвінку для узгодження деталей. Кількість подарунків обмежена, поспішайте!

 

 

Сніданок з HiLLARY

Розпочніть свій день красиво з "Сніданком у HiLLARY"! З 6.06 по 12.06, купуючи нашу гранолу у форматі 1 кг, ви отримуєте не тільки смакове задоволення, але й чудову можливість виграти срібні сережки від Oniks!

Всередині кожної 5-ої пачки граноли 1 кг приховані вишукані срібні сережки, які надихнуть вас на стильні образи та додадуть їм чарівності.

Наша гранола - це справжня сенсація для вашого сніданку. Вона поєднує натуральні інгредієнти, що сповнюють енергії та підтримують вашу активність протягом усього дня. Отримуйте задоволення від смачної граноли та збільшуйте свої шанси на виграш срібних сережок.

Більше пачок - більше шансів виграти!Починайте день зі смаку та елегантності - обирайте гранолу HiLLARY!