Сонце може бути таким же шкідливим для волосся, як і для шкіри. Вплив УФ-променів може призвести до пошкодження, втрати блиску, ламкості та вигорання кольору. У цій статті розглянемо, чому важливо використовувати сонцезахисний засіб для волосся і як вибрати найкращий продукт для захисту ваших локонів від шкідливих ультрафіолетових променів.

 

Чому сонцезахисний спрей для волосся є необхідним?

Ультрафіолетові промені впливають на волосся подібно до шкіри, руйнуючи кератин — природний білок, який є основою структури волосся.

 

Це може призвести до:

  1. Ламкості волосся. УФ-промені можуть серйозно пошкодити волосяний стрижень, руйнуючи остовний структурний білок волосин, що призводить до їх крихкості.

  2. Втрати блиску та м'якості. Сонячне випромінювання може призвести до втрати натуральних ліпідів під дією сонця та спровокувати зменшення природного блиску волосся.

  3. Вицвітання кольору. Для людей із фарбованим волоссям, УФ-промені можуть прискорити процес вицвітання кольору, роблячи його блідішим або нерівномірним.

  4. Пошкодження кутикули. Сонячне випромінювання може пошкодити зовнішні шари волосся, зокрема кутикулу. Це може призвести до "пушіння" волосся, коли кутикульні шари відокремлюються від стрижня, роблячи волосся більш вразливим до подальших пошкоджень.

  5. Загального ослаблення волосся. Постійна взаємодія з УФ-променями без захисту може ослабити волосся, роблячи його менш еластичним і більш схильним до ламкості при розчісуванні або укладанні.

 

Які інгредієнти шукати в сонцезахисному спреї для волосся?

При виборі сонцезахисного засобу для волосся шукайте продукти, що містять:

  • Сучасні комбінації УФ-фільтрів. Сполуки, які захищають від UVA і UVB променів. Зазвичай це такі інгредієнти, як Isoamyl p-Methoxycinnamate  (UV-фільтр з коричної кислоти, яка міститься в листі коричного дерева) та Ethylhexyl Triazone (один з найпотужніших повністю безпечних хімічних фільтрів)

  • Антиоксиданти. Такі як вітамін Е, який допомагає захистити волосся від оксидативного стресу, сповільнює процеси старіння та пошкодження волосся вільними радикалами.

  • Зволожувальні компоненти. Лецитин та рослинний гліцерин є потужними натуральними зволожувачами, що допомагають волоссю залишатися гнучким і здоровим.

  • Гідролізовані протеїни. Білки, що покращують силу та еластичність волосся, надаючи йому блиск і об'єм.

 

Вибір і використання

Обирайте сонцезахисні засоби для волосся у формі легких спреїв, які не обтяжують волосся. Такий формат зручний для поновлення протягом для за необхідності. Наносьте сонцезахисний спрей на волосся перед виходом на сонце. Повторюйте нанесення кожні кілька годин, особливо після купання або фізичних вправ.

Захист волосся від сонця так само важливий, як і догляд за шкірою. Використання сонцезахисного спрею може запобігти багатьом проблемам, пов'язаним зі здоров'ям волосся, і допоможе зберегти його красу та здоров'я на довгі роки. Не ігноруйте цей важливий аспект догляду за собою під час літніх місяців чи активного відпочинку на свіжому повітрі.

 

Сонцезахисний спрей-термозахист Hillary Sun&Heat Defense Hair Spray, 100 мл  - фото №1

Сонцезахисний спрей-термозахист, 100 мл