Сироватка з ніацинамідом

Мультисироватка з ніацинамідом та цинком Hillary Multi Niacinamid serum, 30 мл - фото №1

Мультисироватка з ніацинамідом та цинком, 30 мл

 

 

Сироватка з ніацинамідом підійде для людей з наступними потребами:

  1. Жирна шкіра та розширені пори. Ніацинамід допомагає регулювати виділення себуму та може зменшити видимість пор.

  2. Шкіра з пігментацією та нерівним тоном. Вітамін В3 ефективний у боротьбі з гіперпігментацією, роблячи колір обличчя рівнішим.

  3. Старіння шкіри. Ніацинамід захищає шкіру від окислювальних пошкоджень і сприяє виробництву колагену, що може допомогти в боротьбі зі зморшками та втратою тонусу.

  4. Чутлива шкіра. Завдяки своїм протизапальним властивостям, ніацинамід може заспокоїти шкіру та зменшити подразнення.

Тепер про патчі з ніацинамідом

Мультифункціональні патчі з ніацинамідом Hillary Niacinamide Multi Eye Patches, 60 шт - фото №1

Мультифункціональні патчі з ніацинамідом, 60 шт  

 

  1. Нерівний тон шкіри та темні кола. Ніацинамід допомагає освітлювати шкіру, роблячи колір обличчя більш рівномірнішим і зменшуючи видимість темних кіл під очима.

  2. Зменшення почервоніння та подразнення.

  3. Ознаки старіння, такі як зморшки та дрібні лінії. Ніацинамід стимулює вироблення колагену і еластину, що допомагає уповільнити процеси старіння та робить шкіру більш гладкою та еластичною.

  4. Жирна шкіра обличчя і розширені пори. Вітамін В3 регулює вироблення шкірного себуму, що збалансовує рівень жирності та зволоженості ділянок шкіри навколо очей.

 

ЩО ХОРОШОГО В НІАЦНАМІДІ?
 

Ніацинамід, відомий також як вітамін В3, має численні переваги для шкіри обличчя.

Ось декілька ключових переваг.

Покращує бар'єрну функцію шкіри. Ніацинамід сприяє виробництву церамідів та жирних кислот у шкірі, що зміцнює її природний захисний бар'єр і зменшує втрату вологи.

Зменшує появу пігментації. Він допомагає вирівнювати колір обличчя, зменшує пігментацію та веснянки, роблячи шкіру рівнішою та більш сяючою. Регулює виділення себуму. Ніацинамід ефективно регулює виділення шкірного жиру, що може допомогти зменшити пори та запобігти появі акне.

Запобігає старінню шкіри. Антиоксидантні властивості ніацинаміду захищають шкіру від вільних радикалів та ультрафіолетового випромінювання, сповільнюючи процеси старіння. Також він сприяє виробленню колагену, що важливо для збереження еластичності та міцності шкіри.

Заспокоює шкіру. Він має протизапальні властивості, які можуть допомогти у заспокоєнні шкіри, зниженні почервоніння та подразнення, особливо при таких станах, як акне та розацеа.

Покращує текстуру шкіри. Регулярне використання ніацинаміду може допомогти зробити текстуру шкіри більш гладкою та рівною, зменшуючи дрібні зморшки та нерівності.