Представляємо вам наші нові продукти з зірковими косметичними компонентами - сироватки та патчі з ніацинамідом та центеллою!

 

 

Мультифункціональні патчі з ніацинамідом Hillary Niacinamide Multi Eye Patches, 60 шт - фото №1Мультисироватка з ніацинамідом та цинком Hillary Multi Niacinamid serum, 30 мл - фото №1

Мультифункціональні патчі з ніацинамідом, 60 шт  

Мультисироватка з ніацинамідом та цинком, 30 мл

Заспокійливі патчі з центеллою Hillary Сentella Moisturizing & Soothing Eye Patches, 60 шт - фото №1Ампульна сироватка з центелою Hillary Ampoule Centella Serum, 30 мл - фото №1

Заспокійливі патчі з центеллою , 60 шт   

Ампульна сироватка з центелою, 30 мл

 

Ці  два високоефективні інгредієнти приваблюють увагу споживачів і фахівців у галузі косметології через високу ефективність та доведену користь.

 

Чому саме ніацинамід та центелла?

Ніацинамід (вітамін B3) має численні клінічні дослідження, що підтверджують його здатність до зменшення зморшок, пігментації, запалень та розширених пор. Це робить його компонентом вибору для вікової косметики, продуктів для акне та засобів для загального поліпшення текстури та тону шкіри.

 

Центелла відома своїми заспокійливими, антиоксидантними та регенеруючими властивостями. Вона широко застосовується для лікування пошкодженої, чутливої або запаленої шкіри. Центелла допомагає підтримувати здорову шкіру, стимулює синтез колагену і ефективна при лікуванні рубців та розтяжок.

Окрім того, ці інгредієнти легко інтегруються в різні формули і є сумісними з багатьма іншими косметичними інгредієнтами, що забезпечує широкий спектр можливостей для розробки нових продуктів.

 

Що хорошого в ніацинаміді?

Ніацинамід, відомий також як вітамін B3, має численні переваги для шкіри обличчя. Ось декілька ключових переваг.

 1. Покращує бар'єрну функцію шкіри. Ніацинамід сприяє виробництву церамідів та жирних кислот у шкірі, що зміцнює її природний захисний бар'єр і зменшує втрату вологи.

 2. Зменшує появу пігментації. Він допомагає вирівнювати колір обличчя, зменшує пігментацію та веснянки, роблячи шкіру рівнішою та більш сяючою.

 3. Регулює виділення себуму. Ніацинамід ефективно регулює виділення шкірного жиру, що може допомогти зменшити пори та запобігти появі акне.

 4. Запобігає старінню шкіри. Антиоксидантні властивості ніацинаміду захищають шкіру від вільних радикалів та ультрафіолетового випромінювання, сповільнюючи процеси старіння. Також він сприяє виробленню колагену, що важливо для збереження еластичності та міцності шкіри.

 5. Заспокоює шкіру. Він має протизапальні властивості, які можуть допомогти у заспокоєнні шкіри, зниженні почервоніння та подразнення, особливо при таких станах, як акне та розацеа.

 1. Покращує текстуру шкіри. Регулярне використання ніацинаміду може допомогти зробити текстуру шкіри більш гладкою та рівною, зменшуючи дрібні зморшки та нерівності.

 

А що робить центелла?

Центелла азійська також має багато переваг для шкіри обличчя завдяки своїм потужним заспокійливим, зволожувальним і відновлювальним властивостям:

 1. Заспокоєння шкіри. Центелла ефективна у зменшенні запалень та подразнень шкіри, що робить її ідеальною для застосування при акне, екземі та розацеа.

 2. Стимуляція вироблення колагену. Центелла сприяє виробленню колагену в шкірі, що допомагає підтримувати її еластичність і міцність, та сприяє зменшенню візуальних ознак старіння.

 3. Зволоження шкіри. Цей інгредієнт має властивості, які допомагають шкірі утримувати вологу, залишаючи її м'якою та гідратованою.

 4. Загоєння ран. Центелла відома своїми цілющими властивостями, особливо вона корисна для загоєння незначних порізів, подряпин або інших пошкоджень шкіри.

 5. Покращення тону та текстури шкіри. Регулярне застосування центелли може допомогти зробити тон шкіри рівномірнішим, зменшуючи пігментацію та покращуючи загальну текстуру шкіри.

 6. Протидія оксидативному стресу. Антиоксидантні властивості центелли допомагають захистити шкіру від шкідливих впливів навколишнього середовища, таких як забруднення і ультрафіолетове випромінювання.

 7. Покращення мікроциркуляції. Центелла може покращувати мікроциркуляцію крові у шкірі, що сприяє кращому киснепостачанню та харчуванню клітин, покращуючи загальний стан шкіри.

 

Ці властивості роблять центеллу азіатику цінним інгредієнтом у продуктах для догляду за шкірою, особливо коли йдеться про заспокоєння, відновлення та покращення загального стану шкіри.

Якщо вони такі схожі, то яку сироватку обрати для себе?

 

Вибір між сироваткою з ніацинамідом та сироваткою з центеллою азіатикою залежить від конкретних потреб шкіри та бажаних результатів. Ось деякі рекомендації, кому та чому може підійти кожна з цих сироваток.

Сироватка з ніацинамідом підійде для людей з наступними потребами:

 • Жирна шкіра та розширені пори. Ніацинамід допомагає регулювати виділення себуму та може зменшити видимість пор.

 • Шкіра з пігментацією та нерівним тоном. Вітамін B3 ефективний у боротьбі з гіперпігментацією, роблячи колір обличчя рівнішим.

 • Старіння шкіри. Ніацинамід захищає шкіру від оксидативних пошкоджень і сприяє виробництву колагену, що може допомогти в боротьбі зі зморшками та втратою тонусу.

 • Чутлива шкіра. Завдяки своїм протизапальним властивостям, ніацинамід може заспокоїти шкіру та зменшити подразнення.

Сироватка з центеллою азіатикою підійде для людей з такими потребами:

 • Шкіра, схильна до акне та запалень. Центелла азіатика заспокоює шкіру, зменшує почервоніння і є корисною при лікуванні акне.

 • Дуже суха або пошкоджена шкіра. Завдяки своїм зволожуючим і загоювальним властивостям, центелла може допомогти відновити бар'єр шкіри та прискорити процес загоєння.

 • Чутлива шкіра, схильна до подразнень. Центелла знаменита своїми заспокійливими властивостями, що робить її ідеальною для шкіри, яка реагує на стрес, алергії або має екзему.

 • Старіння шкіри з потребою в загоєнні. Центелла сприяє колагеногенезу, допомагаючи шкірі залишатися міцною та еластичною.

Залежно від потреб вашої шкіри, ви можете обрати одну сироватку або ж комбінувати їх в різний час доби (наприклад, ніацинамід вранці для захисту та регуляції себуму, а центелла ввечері для заспокоєння та відновлення).

 

Ок, а що з патчами?

Патчі під очі з центеллою та ніацинамідом мають різні переваги, і вибір залежить від індивідуальних потреб та проблем шкіри. Докладніше про те, кому і для чого підійдуть ці два види патчів:

Патчі під очі з центеллою азіатикою підходять для людей, які страждають від:

 • Чутливості та запалень. Центелла азіатика заспокоює шкіру та зменшує подразнення, що робить ці патчі ідеальними для осіб з чутливою шкірою або тих, хто відчуває дискомфорт чи почервоніння під очима.

 • Сухості та дегідратації. Завдяки своїм зволожуючим властивостям, патчі з центеллою можуть допомогти утримувати вологу, зменшуючи сухість та зморшки.

 • Потреби у відновленні шкіри. Центелла сприяє регенерації шкіри та швидкому загоєнню мікротравм, що може бути корисним для втомленої шкіри навколо очей.

 

Патчі під очі з ніацинамідом підходять для людей, які мають:

 • Нерівний тон шкіри та темні кола. Ніацинамід допомагає освітлювати шкіру, роблячи колір обличчя рівномірнішим і зменшуючи видимість темних кіл під очима.

 • Жирну шкіру обличчя  і розширені пори. Вітамін B3 регулює вироблення шкірного себуму, що збалансує рівень жирності та зволоженості ділянок шкіри навколо очей.

 • Ознаки старіння, такі як зморшки та дрібні лінії. Ніацинамід стимулює вироблення колагену та еластину, що допомагає уповільнити процеси старіння та робить шкіру більш гладкою та еластичною.

Обидва види патчів під очі мають свої переваги та можуть бути використані залежно від специфічних потреб шкіри або навіть комбіновані в різний час для досягнення оптимальних результатів.