Wish list
Add items to wish list
0

Hillary Self Tan Bronzing Touch Body Mousse, 150 ml

In stock
SKU: HI-07-143
$ 8
$ 15
Sign in
to add this item to wishlist
%
Sign in to display the cumulative discount
Quick order

Body mousse for getting a tan without the sun. It has a cumulative effect, clearly manifests itself after 5-6 hours. Non-staining, non-greasy, non-sticky. Easily absorbed and gives the skin an effect equal to a natural tan. The combination of dihydroxyacetone and keto-sugar erythrulose, biotechnologically derived from plants, is responsible for the intensity of the tone depending on the skin phototype, thereby creating a natural, even and long-lasting effect of a natural tan tone.

Dihydroxyacetone shows a tan within a few hours after application and finally manifests itself within a day. Erythrulose begins to act 4-3 days after the first application and provides a lasting effect for 1 week. The components interact perfectly, allowing you to quickly get a uniform natural tan with a lasting effect.

Suitable for all skin types, including sensitive. Leaves no marks on clothes. Can be used during pregnancy.

Active ingredients

Erythrulose:
- sunless tanning product based on natural raspberry sugar;

- gives a uniform natural toning, which will appear after 4-5 days of use and retain skin color for 2-3 weeks;

- You can use erythrulose for as long as you like, even all year round;

- the reaction that gives the tan color takes place exclusively in the upper layers of the epidermis.

Dihydroxyacetone:
- gives the skin a tanned color as after several hours without exposure to the sun;

- creates the intensity of skin color in proportion to the number of applications;

- manifests itself a few hours after application and finally intensifies during the day;

- provides an even tan without spots and streaks

How to use: Thoroughly scrub the body the day before applying self-tanning. Apply the product on the body in a thin even layer. Let it soak. Apply with applicator mitt to prevent staining of hands. To make the tan appear faster, it is better to do the application procedure immediately after a shower, when the skin is still damp.

To obtain an intense tan shade, it is enough to apply the product 3 days in a row. To maintain the effect, repeat the application of mousse 1 time in 4-5 days.

 
 

 

 

Підкажіть будь ласка, чи йде у комплекті рукавичка для автозасмаги, якщо купувати тільки один мусс??? Дякую
Reply
Свідерська Інна Петрівна, дякуємо за питання. Якщо придбаваєте мусс, як монопозицію, то рукавичка в комплект не йде, тільки сам засіб. В нас є набори і аплікатором, зверніть на них увагу.
Reply
Спочатку напишу плюси: це, безумовно, аромат! При нанесенні відчувається свіжий аромат як у косметичних засобів преміум класу. Після вбирання, як на мене, пахне попкорном або карамеллю - мені подобається. Однак чи я щось неправильно зробила, чи це завжди так з автозасмагою, але процес був такий: перші три дні я була у захваті - колір поступово темнішав та дягав рівно. Однак через 3-4, коли я вирішила, що достатньо вже тільки підтримувати ефект, пішли плями на згинах ліктів, на шиї, навколо пупка. Я і скрабувала, і жорсткою губкою терла - дуже важко сходить колір (це було б добре, якщо б він рівномірний був))). А якщо не підтримувати, теж плями будуть, цікаво? Я думала, що буде поступово бліднути - та і все...
Reply
Марина Маслова , дякуємо за відгук. Дійсно, автозасмага для тіла може змиватися нерівномірно, особливо після відвідування бані, сауни, купання в морі та басейні. Надмірне потовиділення також може стати причиною появи світлих плям та розводів. Це пов'язано виключно з оновленням та відлущуванням епідермісу, що є циклічним природним процесом. Радимо ретельно підготувати шкіру до нанесення автозасмаги та уникати надмірних теплових впливів.
Дякуємо за зворотній зв'язок. Шкода, що маєте подібні ефекти! Це є індивідуальною особливістю шкіри.
Також можуть впливати зовнішні фактори, температура та вологість, якщо сильно та багато потієте.
Для того, щоб пришвидчити сходження автозасмаги рекомендуємо під час того, коли приймаєте ванну, додавати трохи лимонного соку у воду.
Reply
Я вперше користувалась цією автозасмагою. Задоволена повністю, все лягло рівномірно і гарно. Насправді липкість буде після любого такого засобу, але в міру. За добу цього не відчувалось, головне тонким шаром нанести і гарно втерти. Найкраще це робити вранці, до вечора вже нічого так не відчувається. Ніяких слідів на одягу і постелі немає. Нанесла лиш один раз а виглядає як би вже тиждень загорала, повністю задоволена.
Reply
Марта , дякуємо за відгук та радіємо Вашим результатам 🥳
Reply
Бачу багато гарних відгуків, але дуже дивно, що ніхто не пише про некомфортне застосування, а саме вже після нанесення. По-перше, занадто липкий засіб, до тіла липне одяг та злипаються постійно місця, які торкаються один одного. По-друге, як на мене, просто жахливий запах схожий на приправу до мівіни, коли засіб вже увібрався у шкіру. Тобто, сама пінка пахне гарно, але тіло після неї пахне смаженою куркою чи чимось таким) Враховуючи те, що виробник рекомендує наносити автозасмагу перед сном, спати мені було дуже некомфортно через цей навʼязливий запах та прилипання. І що найнеприємніше — після душу (з гелем, звісно) запах повністю не виводиться. Стосовно ефекту — він гарний, шкіра темнішає в міру, але деякі місця типу пахви, ступні і тд виглядають не дуже естетично, шкіра там груба, автозасмага жовтить її та підкреслює. Це мій перший досвід користування автозасмагою, може, всі засоби інших виробників мають такі ж самі специфічні властивості, я не перевіряла. Сподіваюсь, відгук не видалять 😅
Reply
Олександра, дякуємо за відгук та хочемо зауважити, що публікуються абсолютно всі відгуки 😉 Ефект сильної липкості є свідченням того, що Ви нанесли забагато засобу. Плями можуть виникати на недостатньо проскрабованих ділянках, де товщина ороговілого шару більша. Реакція Майяра, завдяки якій зʼявляється відтінок засмаги, відбувається саме в роговому шарі. Подбайте також про додаткове зволоження для шкіри до та після нанесення засмаги. Якщо ви дотримуєтесь усіх рекомендацій, то, ймовірно, потрібна просто практика в нанесенні.
Reply
Найулюбленіший продукт бренду Hillary
Reply
Ковальова Марина Андріївна , дякуємо за відгук. Бажаємо приємного користування!
Reply
More 5 comments
New review or comment
Sign in with
Rate this item
Send
Features
Age 18+
Purpose Take to the sea, For tanning, Автозасмага
Skin type For all types
Features Cruelty-free
composition Aqua, Dihydroxyacetone, Coco-Glucoside, Erythrulose, Glycerin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Citric Acid, Hexyl cinnamal, Linalool, Citronellol, Alpha-isomethyl ionone.
NET weight, grams 150
Composition INCI Aqua, Dihydroxyacetone, Coco-Glucoside, Erythrulose, Glycerin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Citric Acid, Hexyl cinnamal, Linalool, Citronellol, Alpha-isomethyl ionone.
GROSS weight , grams 201
Do you have any questions? Write to us!

  • All Standard Shipping orders are handled by GLS except Germany which is handled by DHL. 1–3 business days 

  • All Express Shipping will be handled by DHL. Anywhere in EU: 1–3 business days

 

  • Visa and MasterCard
  • PayPal

 

1. I have difficulties with placing an order. Where can I turn to?

You can write to us to email -


2. I want to change or cancel the order. Can I do it myself?

Technically, you cannot change it yourself.
Write to us at the e-mail address -


3. How fast will my order be dilevered?
Orders are usually processed and shipped within 1-3 days. We will inform you further about any changes.
International delivery usually takes 21 days.

Share on Social Media
Up