Натуральні шампуні HiLLARY містять у собі повністю натуральні складники, покращують стан волосся за допомогою цілого комплексу активних компонентів. Вони ефективно зволожують, м'яко очищують шкіру голови. Потрібен лише час, адже натуральні речовини мають накопичувальний ефект.

 

Проте, якщо ви ніколи не користувались натуральними засобами для волосся, ваше волосся може стати менш об'ємним. Потрібно від 2 до 5 тижнів для адаптації.

 

При використанні засобів для волосся, створених повністю або частково на основі штучних компонентів, у волоссі та на шкіри голови відбувається накопичення силіконів та парабенів, які дають тимчасовий ефект покращення стану волосся. Проте вони викликають звикання та акумулюють у волоссі агресивні хімічні сполуки, які з часом ламають волосся, спричиняють випадіння. Ці хімічні сполуки знищують природній бактеріальний фон (мікробіом) шкіри голови, який захищає шкіру від агресивного зовнішнього середовища. Також парабени і силікони накопичуються на шкірі, що з часом блокує ріст нового волосся.

 

Перехід на натуральні шампуні часто супроводжує часткове випадіння мертвого волосся (волосся у стадії телогену), яке штучно утримується силіконами та блокує ріст здорового волосся. Тому у перехідний період даний ефект не вартий побоювань та несе лікувальний, а також відновлюючий ефект.

 

Адаптація до натуральних та органічних засобів по догляду за волоссям залежить від кількості та агресивності сполук та елементів у засобах для миття, догляду та укладки волосся, які раніше використовувалися, а також особливостей організму.

 

Важливо користуватись повним спектром натуральних засобів: шампунем, кондиціонером, масками, олійками та термозахистом. Перевірити натуральність складників у засобах, якими ви вже користуєтесь, можна за допомогою онлайн сервісів по перевірці компонентів косметики та продуктів.

 

Ми підготували для вас декілька порад, щоб пришвидшити період адаптації та максимізувати ефект від дії натуральних безсульфатних засобів.

  1. Ретельно розчешіть волосся перед миттям.
  2. Намочіть волосся так, щоб вода текла від чола до кінчиків волосся (бажано не мити волосся вниз головою)
  3. Візьміть невелику кількість шампуню в долоні, спіньте в руках та розподіліть по шкірі голови масажними рухами, змийте. Повторіть процедуру двічі або, за необхідності, тричі. УВАГА! Не змивайте відразу, залиште шампунь на волоссі на 1-2 хвилини, так краще подіють доглядові компоненти.
  4. Відіжміть воду з волосся.
  5. Після очищення потрібно відновити Ph баланс і нейтралізувати дію води. Для цього обов’язково скористайтесь кондиціонером, який максимально підходить під ваш тип волосся. Не забувайте, що шампунь і кондиціонер діють в комплексі, їхні корисні властивості взаємодоповнюють одне одного.
  6. Рекомендуємо 2-3 рази на тиждень використовувати маску для волосся від HiLLARY, що чудово відновлює волосся від коренів до самих кінчиків, зміцнює його структуру, надає пружності, еластичності та здорового вигляду.

 

Не тріть волосся та не закручуйте у рушник.

Не сушіть волосся головою вниз.

Не розчісуйте мокре волосся.

 

Користуючись натуральними та органічними засобами ви:

 

— на багато років отримаєте природне та здорове волосся;

— позбудетесь недоліків, таких як випадіння, лупа, свербіж;

— обмежите контакт з сульфатами та парабенами, що накопичуються в організмі та мають негативний вплив на здоров'я;

— якщо у вас фарбоване волосся, то воно довше зберігатиме свій колір.

 

Пам'ятайте, що подібні засоби мають лікувальну дію і відновлюють волосся до природного збалансованого стану.