Представляємо вам наші нові продукти з зірковими косметичними компонентами - сироватки та патчі з центеллою

Заспокійливі патчі з центеллою Hillary Сentella Moisturizing & Soothing Eye Patches, 60 шт - фото №1Ампульна сироватка з центелою Hillary Ampoule Centella Serum, 30 мл - фото №1

Заспокійливі патчі з центеллою , 60 шт   

Ампульна сироватка з центелою, 30 мл

 

Чому саме центелла?

Центелла відома своїми заспокійливими, антиоксидантними та регенеруючими властивостями. Вона широко застосовується для лікування пошкодженої, чутливої або запаленої шкіри. Центелла допомагає підтримувати здорову шкіру, стимулює синтез колагену і ефективна при лікуванні рубців та розтяжок.

 

 

А що робить центелла?

Заспокоєння шкіри. Центелла ефективна у зменшенні запалень та подразнень шкіри, що робить її ідеальною для застосування при акне, екземі та розацеа.

Стимуляція вироблення колагену. Центелла сприяє виробленню колагену в шкірі, що допомагає підтримувати її еластичність і міцність та сприяє зменшенню візуальних ознак старіння.

Зволоження шкіри. Цей інгредієнт має властивості, які допомагають шкірі утримувати вологу, залишаючи її м'якою та гідратованою.

Загоєння ран. Центелла відома своїми цілющими властивостями, особливо вона корисна для загоєння незначних порізів, подряпин або інших пошкоджень шкіри.

Покращення тону та текстури шкіри. Регулярне застосування центелли може допомогти зробити тон шкіри рівномірним, зменшуючи пігментацію та покращуючи загальну текстуру шкіри.

Протидія оксидативному стресу. Антиоксидантні властивості центелли допомагають захистити шкіру від шкідливих впливів навколишнього середовища, таких як забруднення і ультрафіолетове випромінювання.

Покращення мікроциркуляції. Центелла може покращувати мікроциркуляцію крові у шкірі, що сприяє кращому киснепостачанню та харчуванню клітин, покращуючи загальний стан шкіри.

 

Старіння шкіри з потребою в загоєнні Центелла сприяє колагеногенезу, допомагаючи шкірі залишатися міцною та еластичною.

Підійде для людей з такими потребами:

Чутлива шкіра, схильна до подразнень Центелла знаменита своїми заспокійливими властивостями, що робить її ідеальною для шкіри, яка реагує на стрес, алергії або має екзему.

Шкіра схильна до акне та запалень Центелла азіатська заспокоює шкіру, зменшує почервоніння і є корисною при лікуванні акне.

Дуже суха або пошкоджена шкіра Може допомогти відновити бар’єр шкіри та прискорити процес загоєння.

 

OK, А ЩО З ПАТЧАМИ?

Підходять для людей, які страждають від:

Чутливості та запалень. Центелла азіатіка заспокоює шкіру та зменшує подразнення, що робить ці патчі ідеальними для осіб з чутливою шкірою або тих, хто відчуває дискомфорт чи почервоніння під очима.

Сухості та дегідратації. Завдяки своїм зволожуючим властивостям, патчі з центеллою можуть допомогти утримувати вологу, зменшуючи сухість та зморшки.

Потреби у відновленні шкіри. Центелла сприяє регенерації шкіри та швидкому загоєнню мікротравм, що може бути корисним для втомленої шкіри навколо очей.