Легкий і доступний спосіб очищення шкіри тіла, користі від якого набагато більше, ніж просто гарний зовнішній вигляд.

1. Відлущування.

 

Ексфоліація (відлущування ороговілого шару шкіри) - один з безпосередніх результатів сухого масажу шкіри. Варто провести по тілу всього кілька разів щіткою, і шар мертвих клітин видалено. Регулярний сухий масаж зробить вашу шкіру м'якшою та ніжнішою.

 

2. Боротьба з целюлітом

 

Досвід більшості прихильників сухого масажу говорить, що він сприяє зменшенню проявів целюліту. Щітка пом'якшує жирові відкладення, з яких складається целюліт, і розподіляє їх більш рівномірно, видаляючи при цьому токсини з організму. Все це робить жирові горбочки на тілі менш помітними.

 

3. Поліпшення циркуляції крові

 

Ті, що страждає від поганої циркуляції крові, знають не з чуток про такі симптоми, як постійно холодні кінцівки, оніміння і поколювання в руках і ногах, біль і слабкість у м'язах, зміна кольору шкіри. Особливо характерні такі прояви у людей, які проводять більшу частину дня, сидячи в офісі. Масаж сухою щіткою допомагає шкірі дихати і збільшує приток крові до шкіри, що призводить до поліпшення циркуляції і виводить відходи від процесу обміну речовин.

 

 

4. Поліпшення травлення

 

Проблеми з моторикою органів травлення, на жаль, дуже поширені. Крім дієти, що часто призначається при таких станах, є інші способи їх вирішення. І один з них – це масаж сухою щіткою. Масажуючи шкіру, ви стимулюєте лімфатичні судини, розташовані по всьому тілу, чим допомагаєте організму виводити рідину і токсини.

 

5. Очищення пор

 

Приділяючи пильну увагу порам на обличчі, ми переживаємо за їх розмір і намагаємося зробити їх практично невидимими. Однак часто забуваємо, що пори розташовані у нас по всьому тілу! Сухий масаж – це м'який і ефективний спосіб очищення пор шкіри всього тіла за допомогою видалення бруду, жиру і різних залишків.

 

6. Усунення розтяжок

 

Багато жінок мають розтяжки. Це цілком нормальне явище, якого, як і у випадку целюліту, нічого соромитися! Наша шкіра ніжна і чутлива до змін у тілі. Масаж сухою щіткою здатен перетворити темні, помітні розтяжки в майже невидиму білу тінь. Крім того, він сприяє поглинанню шкірою олій і доглядових засобів, так що застосування кокосового масла на розтяжках стає більш ефективним.

 

7. Прилив енергії

 

Сухий масаж дарує приємні підбадьорливі відчуття на додачу до поліпшеної циркуляції крові, що викликає приплив енергії. Додайте сюди медитативні властивості цієї процедури, якщо вона увійде в щоденну рутину догляду за тілом. Спробуйте помасажувати себе сухою щіткою вранці, і підбадьорююча кава вам більше не знадобиться.

 

8.Відмінний натуральний детокс

 

Шкіра - це орган, через який наша шкіра дихає, очищується, охолоджується, на який найбільше впливають зовнішні елементи і куди проникають токсини. Масаж сухою щіткою допомагає шкірі звільнитися від усього небажаного і сприяє кращому виконанню її функцій.

 

 

Як правильно робити масаж сухою щіткою

 

- Щітка для сухого масажу тіла повинна бути якісною і натуральною.

- Масажувати необхідно знизу догори - від пальців ніг до голови, не торкаючись обличчя, шкіра якого занадто чутлива.

- Рухи повинні бути довгими, плавними, без зайвого натиску.

- Кожен ділянку шкіри необхідно масажувати приблизно 10 раз, охоплюючи досить велику площу.

- Масажувати потрібно у напрямку до серця - це сприяє правильній циркуляції крові і лімфодренажу.

- Натиск щітки повинен відчуватися, але без болю. Необхідно знайти баланс, при якому масаж ефективний, але не травматичний.

- Тривалість масажу повинна становити від 2 до  20 хв. Найголовніше, щоб ви отримували від нього задоволення.